FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum KP 2001 Mosina Strona Główna » HLPN w Mosinie

PostWysłany: Pią 16:36, 22 Lut 2008 Back to top

woytek_zonk

Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 348 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pią 22:21, 22 Lut 2008 Back to top

dzisiejszy mecz odwrotnie niz wczorajszy ulozyl sie od poczatku zle;/ w drugiej polowie powalczylismy i udalo sie osiagnac planowane minimum..., niestety w nastepnych meczach nie mozemy juz sobie pozwolic na blad.
dzieki wszystkim za walke do samego konca

cityman

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 653 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pią 23:17, 22 Lut 2008 Back to top

zgadzam sie z Wojtasem, koniec zabawy, wygrywamy wszystko do końca i sami wywalczymy mistrza, nie oglądając sie na innych

Lidmar

PostWysłany: Pią 23:32, 22 Lut 2008 Back to top

Sory ale musicie Mistrza wywalczyc już w nastepnej kolejce bo ostatniego meczu nie wygracie Smile
cityman

PostWysłany: Pią 23:48, 22 Lut 2008 Back to top

hihi, sory ale będziecie musieli grać w barażach, a my będziemy świętować Smile

Ostatnio zmieniony przez cityman dnia Pią 23:48, 22 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Cybuch

Posty: 870 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy

PostWysłany: Sob 0:05, 23 Lut 2008 Back to top

Spodziewałem się ciężkiego meczyku, ale nie aż tak ciężkiego Wink Pierwsza połowa w naszym wykonaniu to był dramat... W drugiej części meczu zagraliśmy na szczęście już zdecydowanie lepiej. Wyciągnięcie remisu przerywając do przerwy 0:3 możemy traktować w kategorii sukcesu... Pokazaliśmy charakter! ...charakter godny mistrza Wink

Post został pochwalony 1 raz

PostWysłany: Sob 0:17, 23 Lut 2008 Back to top

hihi, sory ale będziecie musieli grać w barażach, a my będziemy świętować ... heh tez sie przyczynilismy do waszej pozycji w tabeli... ( wygrane z Lęczycą i Pietzem ) Smile
cityman

PostWysłany: Sob 0:44, 23 Lut 2008 Back to top

wiadomo, że tak jest, ale trzeba przyznać że HLPN w tym roku to bardzo wyrównana liga (oprócz Abstynentów) i każdy z każdym może wygrać, dla nas bardzo szczęśliwie układają się wyniki w czołówce i dlatego cały czas przewodzimy, ale drużyna dobrze pogrywa i jest coraz lepiej, wczorajszy mecz z Tesatem to rewelacja, a dzisiaj to walka do końca, pogoń za wynikiem w naszym stylu i dobra druga połowa

Pietryk

Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 297 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 0:35, 24 Lut 2008 Back to top

W pierwszej połowie nie istnieliśmy. Błędem była decyzja o kryciu na całym boisku - niestety jeszcze nie ten poziom. W drugiej połowie już zdecydowanie lepsza gra, lecz i tak było pare błędów, przez które mogły mi posiwieć włosy na głowie.
No i ta ostatnia akcja meczu...

Było blisko, ale remis też cieszy. Chłopaki z Baumalu umieją grać w piłkę co pokazali wczoraj.

No i trzech bramek jeszcze nie goniliśmy:) I proszę Was - nie róbcie już tak, bo po trzeciej bramce miałem lekką załamke Smile

lewy1984

Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 235 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 13:03, 24 Lut 2008 Back to top

Wiem ze nie mielismy patrzec co zrobia inne druzyny ale i ta bede mocno 3mal kciuki za Łeczyce i Artmik Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

maszti

Posty: 93 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon 19:03, 25 Lut 2008 Back to top

a wiec byłem u ortopedy i dowiedziałem sie wkoncu czegoś konkretnego - mam uszkodzone więzadła przy dolnej podstawie rzebki :/ Zostałem wysłany na naświetlanie i lasery a potem na jakaś ogólna rehabilitacje. Terminy sa dopiero pod koniec marca. Wiec niestety ale ten sezon sie już dla mnie skończył. Czeka mnie dluga przerwa ..... :/ pozdro